sobota, 2 sierpnia 2014

full of infromation!

Hei kochani!
Dziś przychodzę z bardzo nieoczekiwanym postem,takim ogólnym. Właśnie jestem w trakcie pakowania walizki, ale musiałam coś napisać. To już miesiąc wakacji>zleciało bardzo szybko. Mi lipiec mijał baardzo dobrze,zacznijmy od tego,że poznałam dużo nowych ludzi,jeździło się tu i tam,na jakieś zakupy,nad wodę... Jestem bardzo ciekawa jak mijają wam wakacje i gdzie byliście? :)
Ja planuję jeszcze zwiedzić dużo miejsc.
Ogólnie ostatnio byłam na zakupach i kupiłam w końcu,długo wyczekiwane spodnie-boyfriendy z Zary,które leżą po prostu idealnie! A oprócz tego dorwałam też czarny strój z Mohito. Niby zwykły,ale uzupełnia go prostokątna,srebrna wstawka i jego kształt... Jest boski! Niestety nie mam jak dodać zdjęć,także będziecie mogli zobaczyć dopiero za kilka dni,kiedy dodam zdjęcia. Postanowiłam z rodzicami, że weźmiemy jednego laptopa,dlatego nie będę całkiem nieaktywna! Mam też plan napisać post odnośnie sesji w opuszczonym domu, o której chyba wspominałam w poprzedniej notce,także szykujcie się!
Nie będę już zanudzać,życzę wam żebyście wyszaleli się przez cały sierpień i mam nadzieję, że będziecie czekać na jakieś wiadomości ode mnie,papa :*

1 komentarz:

  1. W takim razie życzę żebyś naprawdę dużo zwiedzała :)

    lusiaa-lusiaa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń